NAUKA i ZABAWA w jednym – pomysłowa gra edukacyjna Squla teraz z kodem rabatowym taniej!

Dziecko uczy się cały czas. Cała sztuka w tym, by zawsze chciało się uczyć, rozwijać, squlapogłębiać i rozszerzać swoje umiejętności.

przedstawiamy squlę

Jednym ze sposobów jest nauka poprzez zabawę. W sieci dostępne są gry edukacyjne dla dzieci. Wszystkie dzieci interesują się elektroniką, ale jestem zdania, że korzystanie z niej powinno być kontrolowane i wnosić coś w rozwój dziecka.

wersja demo, zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni, konto rodzicielskie

Tutaj znajdziecie pomysłowe gry edukacyjne online w 1 miejscu, zgodnie z programem MEN.

Znajdziecie tu quizy i gry z różnych dziedzin, dostosowanych do wieku dziecka: dla 4latka, 5latka, 6latka, 7latka, 8latka, 9latka, 10latka a nawet starszego dziecka:-) Dzieci będą miały do czynienia z literkami, cyframi, potgrenują przyrodę czy angielski. Wszystko w formie zabawy!

squla – teraz taniej

Początek roku szkolnego to swient moment, by rozpocząć zabawę ze squlą, a tym lepszy, ze obecnie dostępny jest kod rabatowy. Dzięki niemu roczny abonament w squli będzie tańszy o 20%.

Kod rabatowy do ssquli – jak skorzystać

Na stronie squli należy wybrać „abonament roczny”, który obecnie objęty jest promocją – 20 zł! Ale to nie wszystko. Po kliknięciu zostaniemy przekierowani na formularz do wypełnienia, gdzie pojawi się pole „kod rabatowy”. Tam należy wpisać  b2stt3 i gotowe! Cena rocznego abonamentu zostanie pomniejszona o 20%.

Mama na Zakupach

Trafiliście do nas:-) szukając:

squla cennik, squla opinie, squla nl, squla ile kosztuje, squla promocja, aqula angielski, squla abonament, squla gimnazjum,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s