Trampoliny ogrodowe – sprawdź, na co zwrócić uwagę i gdzie kupić w dobrej cenie

trampoliny promocje

Wiosna w pełni, czas znaleźć ciekawe zabawki i atrakcje do ogrodu! Prezentujemy promocje trampolin, w wyjątkowych cenach, oferta limitowana! 2 sklepy, które prezentujemy, proponują trampoliny znanych marek, w różnych modelach, o różnej średnicy, z siatkami zabezpieczającymi. Zanim zaprezentujemy oferty promocyjne, zachęcamy do przeczytania o tym, na co zwrócić uwagę przy wyborze trampoiny bezpiecznej dla dziecka:

MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE

Przy wyborze konkretnego modelu należy zatem wziąć pod uwagę liczbę osób, które jednocześnie będą skakać na trampolinie. Jeśli z produktu korzystać będzie tylko dziecko, to limit wagowy do 100 kg jest wystarczający, ale jeśli chcemy poskakać razem z dzieckiem, lub z inną osobą dorosłą, poszukajmy trampoliny z większym zapasem dopuszczalnego obciążenia. Na rynku dostępne są trampoliny z limitem obciążenia nawet do 150 kg.

KONSTRUKCJA – NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

  • Podstawa – musi być solidna i gwarantować stabilność całej konstrukcji – najważniejsze są nogi, które nie mogą być pokrzywione lub nierówne.
  • Stelaż – Grubość profili jest bardzo ważna – kiedy są zbyt cienkie, mogą się wygiąć, a nawet złamać; warto zwrócić uwagę także na elementy osłaniające, które mają zabezpieczać dziecko przed przypadkowym zderzeniem z elementami konstrukcyjnymi.
  • Siatka – powinna być solidnie wykonana i wytrzymała
  • Sprężyny – muszą być solidnie wykonane i masywne. Ważne, by nie zaczepiały się oraz by posiadały osłony- są one szczególnie istotne jeśli chodzi o trampoliny z siatką zewnętrzną – dzięki temu nasza stopa nie dostanie się pomiędzy sprężyny. Osłony te powinny być wykonane z trwałego i wodoodpornego materiału, dzięki czemu są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.
  • Drabinka – warto dokupić ją do trampoliny, aby ułatwić wchodzenie i schodzenie z trampoliny szczególnie młodszym użytkownikom:-)

WIELKOŚĆ TRAMPOLINY – ŚREDNICA

Zasada jest tutaj dość prosta – im większa średnica, tym większy komfort użytkowania. Natomiast należy wziąć pod uwagę również wielkość ogrodu – pamiętajmy, że zbyt duża trampolina w ogrodzie być może utrudni korzystanie z niego w inny sposób:-)

SIATKA

Koniecznie zakupcie trampolinę z siatką zabezpieczającą! Trampolina może posiadać siatkę wewnętrzną i zewnętrzną. Siatka zabezpieczająca pozwala uniknąć niebezpiecznych wypadków. Trampoliny z siatką zewnętrzną (zamontowaną wzdłuż zewnętrznej krawędzi) zwiększają bezpieczeństwo, ponieważ uniemożliwiają dziecku spadnięcie. Trampoliny z siatką wewnętrzną separują skaczącego od stelażu, by nie mógł w niego uderzyć i by stopa nie dostała się pomiędzy sprężyny.

A oto 2 aktualne oferty promocyjne trampolin:

Sklep emag.pl prowadzi wielką wyprzedaż, również zabawek ogrodowych dla całej rodziny. Trampoliny można zakupić z rabatem prawie 40%,  już za 319 zł trampolinę o średnicy 183 cm znanej marki NEO SPORT, wraz z siatką i drabinką.

Promocja trwa jeszcze kilka dni! Przejdź do sklepu i skorzystaj z promocji

Drugi sklep, który proponuje również promocje trampolin to mall.pl. Tutaj rabaty sięgają 200 zł i za najtańszą trampolinę o rozmiarze 183 cm zapłacimy 329 zł, a więc porównywalnie. Przejdź do sklepu mall

trampoliny promocje

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s